Bakgrund

Vi har varit i branschen i 25 år och titulerar oss numera ödmjukt för experter. Med vår långa erfarenhet vet vi att förutom ett proffsigt utfört arbete efter branschens alla regler, är flexibilitet, förankring och trovärdighet viktiga hörnpelare i vår verksamhet.

Vi kan frisk luft

Våra kunder är BRF, privatpersoner, företag, skola, sjukhus eller kommun. Vi finns på Ågatan i Malmö, men vi jobbar i hela Skåne. Om du är intresserad av våra ventilationslösningar för ett hälsosamt och säkert inomhusklimat, tveka inte att kontakta oss.

Vi dokumenterar från start till mål

Vi utför alltid en gedigen dokumentation av vårt arbete, vi återkopplar löpande till dig och överlämnar slutligen ett kompendie på ett korrekt utfört arbete. En extra trygghet för dig som kund.

Jens Lejon

Arbetsledare ventilation
jens@omnino.se

Martin Hrstic

Arbetsledare skorsten
martin@omnino.se

Mattias Asplund

Arbetsledare ventilation och skorsten, administration
mattias@omnino.se

Alexander Pauna

Ventilation
alexander@omnino.se

Tim Wester

Arbetsledare skorsten
tim@omnino.se

André Asplund

Arbetsledare ventilation
andre@omnino.se

Ingvar Asplund

VD
ingvar@omnino.se